Моє село спортивне

Спорт - це ліки від поганого настрою і депресії.
Тому, лозуватська молодь має гарний настрій, оптимізм, бадьорість і невпинне бажання ставати сильнішими, здоровішими і щасливішими.

У змаганнях різного рівня брали участь не тільки учні школи а й жителі нашого села. Так у змаганнях з настільного тенісу в залік районної спартакіади серед сільських рад, підприємств, установ та організацій брала участь завідуюча сільським клубом Мирослава Небога і здобула призове 3-тє місце серед 19 команд району. 

Мирослава Небога

Також учасником районної спартакіади був і Артур Дудла він брав участь у змаганнях з шашок.

Артур Дудла

 Значних успіхів досяг у легкій атлетиці житель села Максим Редько. Продовжуючи займатись у районні спортивній школі він ставав чемпіоном області з бігу на 400 та 800 м. Зараз він продовжує навчання та тренування у спортивному інтернаті Олімпійського резерву у м. Києві.

Максим Редько

 У районних змаганнях з футболу вже багато років бере участь і команда села «Агро Віта» спонсором якої є місцева агрофірма, керівником якої є Мамедова Зінаїда Володимирівна. Раніше це була команда «Карат». Керівником, капітаном команди багато років є Віталій Пилипенко.

Команда "Агро-Віта"

Високих досягнень у районних та обласних змаганнях здобували і спортсмени школи. Переможцями районних змагань ставали- Деяк Олександра(л/а 100м 1м. ,Редько Яна(л/а 400 та 800м 1м), Симончук Світлана(л/а 800м та крос 1000м 1-місця), призерами районних змагань були Мазенко Павло (крос 1000м 2м) та 2-ге місце  зі стрільби з пневматичної гвинтівки Коман Яна (л/а 200м 2м),Федчик Максим(стрибки у довжину 2м),Коман Сергій (л/а 200м 2м).Команда школи зі стрільби з пневматичної гвинтівки виборола призове 3-тє місце серед усіх, 15-ти шкіл район(склад команди-Мазенко Павло,Коман Сергій, Талабірчук Максим).Учениця школи Симончук Світлана потрапила до збірної команди району з багатоборства «Старти надій» На фінальних обласних змаганнях у смт .Олександрівка у 2019р вона разом з командою вибороли 2-ге загальнокомандне місце.

                    Деяк Олександра                                   Яна Коман


               Павло Мазенко                             Симончук Світлана

                     Федчик Максим

На початку кожного навчального року у школі проводиться Олімпійський тиждень. Згідно плану заходів на протязі тижня у класах проводяться Олімпійські уроки.З метою пропаганди здорового способу життя та занять фізичною культурою та спортом проводяться освітньо-виховні та спортивні заходи. Під час Ол.тижня проводяться змагання з футболу, баскетболу, «малюкболу», з бігу на короткі та довгі дистанції ,армспорту, проводяться масові змагання «Веселі старти».
Традиційними стали змагання з видів спорту між Розсохуватьською та Лозуватськими школами.На протязі року,згідно шкільного календаря проводяться першості школи з шашок,настільного тенісу,стрільби з пневматичної гвинтівки,баскетболу, стрітболу ,футболу, «малюкболу»,легкої атлетики.Взимку за можливості(наявність погодних умов) проводяться змагання з зимових видів спорту.Постійно, на протязі року, проходять масові змагання «Веселі старти» які приурочуються до Дня фізичної культури і спорту,Дня вчителя, Дня захисника вітчизни,Дня Української армії, Дня Перемоги. Під час оздоровлення проходять походи за межі села.Для більш ефективного залучення до занять фізичною культурою і спортом у школі постійно оновлюється стенд «Кращі спортсмени школи», доповнюється грамотами «Наші досягнення» ведеться журнал «Рекорди школи»

Немає коментарів:

Дописати коментар

  Тиждень математики в  КЗ "Лозуватська гімназія"