неділя, 11 грудня 2016 р.

День учнівського самоврядування в Лозуватці!
    Роль учнівського самоврядування набуває неабиякого значення в сучасному суспільстві, яке досить стрімко розвивається. Навчитися жити і працювати в умовах демократії - вимога часу. Безперечно, навички управління суспільством стануть надбанням людини. Вміння управляти - талант, який треба розвивати. Можливості зробити це в нас є.
     7 грудня 2016 року в школі відбувся День учнівського самоврядування. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління - майбутнього нації.
      У Дні учнівського самоврядування взяли участь учні 7-9-х класів.  Старшокласники  мали можливість попробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.
      Робочий день розпочався з організаційної лінійки. Директор школи Межова Марія Іванівна привітала  старшокласників із Днем місцевого самоврядування та побажала учням успіхів. Організаційну лінійку продовжила Василець Ольга, голова шкільного парламенту», яка виконувала відповідно до визначених повноважень функціональні обов'язки  директора школи.  Ольга ознайомила представників учнівського самоврядування із планом Дня самоврядування.
    Для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Отже, «майбутні вчителі» проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до уроків. 
Усі з великим нетерпінням чекали  цього дня та хвилювалися. Але, як потім з’ясувалося, хвилюватися було нічого. Учні 1-4 класів були задоволені. Уроки сподобалися, бо  все проходило цікаво і захоплююче. Учні отримали задоволення ще й від того, що їхні знання були оцінені високими балами.
   Завершився День самоврядування в школі підсумковою лінійкою,під час якої старшокласники поділилися враженнями про захід, обговорили результати своєї діяльності та відзначили учнів, які найкраще підготувалися до цього дня.
     Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в нашій пам'яті незабутні враження і спогади на все життя.

Немає коментарів:

Дописати коментар

  Тиждень математики в  КЗ "Лозуватська гімназія"